Facebook hodinkar
Doprava již od 90 KČ

Jak rozeznat falešné ARMANI?

Jak rozpoznat falešné hodinky EMPORIO ARMANI

Pomůžeme Vám zorientovat se. Není žádným tajemstvím, bez jakékoliv urážky, ale první nejčastější otázka kterou se na nás zákazníci obrátí je směřována na originalitu našich nabízených modelů hodinek. Evidentně mají falešné hodinky obrovský trh, ale pro jeden internetový obchod, který nabízí hodinky, je největším pokladem důvěra, a právě proto nemůžeme dovolit, aby se na nás vrhl byť jen maličký stín nedůvěry v souvislosti s jakýmkoli pochybným řešením!

hodinky armani

Snad nejlépe by ve skutečnosti bylo, pokud bychom k tomuto příspěvku získali jedny falešné Armani hodinky, avšak jelikož jsme transparentní společnost registrující a respektující zákony, nejsme zastánci černého trhu, a proto falešné hodinky na naší webové stránce Hodinkar.cz nemají své místo. Pracujeme jedině s originálními výrobky.

Pro zjištění originality výrobku ARMANI Vám ukážeme na co je třeba dávat pozor při jeho zakoupení. Jako příklad uvedeme model EMPORIO ARMANI Ceramica AR1400.

logo armani korunka hodinky

Levné čínské imitace jsou typické tím, že jsou často tvořeny neupravenými, nerovnými a hrubými částmi, no největším rozpoznatelným znakem je chybějící logo ARMANI. V případě pokud by logo bylo i součástí, není detailně vypracované dle potřeby.

emporio armani hodinky

Na originálním modelu ARMANI se čísla na ciferníku nikdy nepřekrývají a jsou stabilní. Logo je detailně vypracované a nápis je více mírnější.

replika armani

Nápisy a loga na zadních stranách falešných hodinek jsou přehnaně velké a samozřejmě chybí na nich i 6místné sériové číslo. (U některých starších modelů, je na zadní straně uvedeny pouze referenční číslo, ale v každém případě číslo na hodinkách musí být uvedeno!).

falešné hodinky armani

Na originální přezce je také rozpoznatelné gravírované logo EMPORIO ARMANI na levé straně hodinek, zatímco na pravé straně nám k rozpoznání pomůže nápis STAINLESS STEEL.

zapínání armani hodinky

V každém případě od prodejce žádejme originální krabičku, příručku pro uživatele a štítek o originalitě (CERTIFICATO DI AUTENTICITA). Samozřejmě pokud tyto dodatky chybí, značí více o nepravosti hodinek než u těch, u kterých by byly přibaleny. Už i zmíněný štítek bývá většinou imitován, nepravý, protože číslo na štítku bohužel není totožné s číslem na zadní straně hodinek. Nepravý štítek je z levnějšího materiálu, často zažloutlý a tisk je také slabý nebo se leskne. Pravá textura je mnohem kvalitnější!

V každém případě ne každá série obsahuje tvrdou krabici, jak se o tom můžete přesvědčit i na níže uvedeném obrázku. Zatímco je například série hodinek Ceramica vybavena všemi potřebnými dodatky včetně tvrdé krabice, tak barevné hodinky Classic AR105X přicházejí v trochu "ochuzené" výbavě, ale aspoň součástí všech zmíněných výrobků je gravírované referenční číslo na zadní straně hodinek a 6 číselný kód potvrzující originalitu výrobku.

certifikát armani hodinky


Je velmi důležité abychom objednávali od důvěryhodných zdrojů, skutečných společností, jejichž minulost se dá i dnes vysledovat, kteří mají odborné zkušenosti nebo kteří bezpodmínečně poskytují originální výrobky. Pokud se některá nabídka zdá být příliš dobrá, pravděpodobně nebude pravdivá. Nemusí každý pobíhat s top luxusními modely na zápěstí, když už za pár stovek, tisíců korun můžeme získat vysoce kvalitní modely jako např. CASIO, GANT, DANIEL WELLINGTON apod. Nepodnikejme rizikové a mnohdy zbytečné kroky kvůli pochybnému zboží!
Kolik modelů, tolik různých metod na odhalení falešného zboží, ale pokud jsme s výše uvedenými informacemi dokázali pomoci alespoň jednomu z vás, tak určitě nebylo zbytečné věnovat danému tématu i takový delší post.

Zanechte odpověď

Všechna pole jsou povinná

Jméno:
Email: (Not Published)
Komentář: