Facebook hodinkar
Doprava již od 90 KČ

Univerzální Daniel Wellington

Univerzální Daniel Wellington

Hodinky „do vozu i do kočáru“. I takto můžeme mluvit o hodinkách Daniela Wellingtona. Elegantní, sportovní, jednoduché a mimořádné. Jednoduše se v nich najdou všichni. Ať už na večer s přáteli, na pracovní setkání nebo jen na uspokojení naší touhy.

Kdo by to byl řekl, že na cestě kolem světa spatří světlo světa hodinky Daniela Wellingtona, které vyplnily díru na světovém trhu. Filip Tysander na své cestě poznal chlapa, který byl za všech okolností džentlmenem, ale navzdory tomu žil uvolněným a bezstarostným životem. Neznámý muž nebyl nikdo jiný než Daniel Wellington, který se stal velkou inspirací pro zakladatele švédské značky. Své náramkové hodinky nosil na zastaralých, ničím zajímavých popruzích NATO. Právě preppy styl, který představil Wellington, se stal gro pro celou značku.

Ačkoli jsou klasifikovány jako pánské nebo dámské, jsou vhodné pro obě pohlaví, protože mezi nimi neexistuje žádný rozdíl. A co doporučujeme?

Daniel Wellington Classic St. Mawes


Dizajnové hodinky Daniela Wellingtona jsou věnovány pánům, kteří upřednostňují klasiku. Jednoduché linie, elegantní vzhled, vhodné jak pro muže, tak pro dámy. Jak jsme zmínili výše, číselník je skrytý pod minerálním sklíčkem vyrobeným z chirurgické oceli. Hnědá barva řemínku se zapíná pomocí zlaté spony. Odolnost proti vodě je pouze 3ATM (30m), takže se nedoporučuje kontakt s vodou.

Daniel Wellington Classic Canterbury


Další hodinky od Daniela Wellingtona. Od prvních se však liší v materiálu popruhu, který je vyroben z textilního příze a je zařazen do kategorie - sport. Číselník a pouzdro jsou stejné jako u Classic Mawes, vyrobené z chirurgické oceli, s minerálním sklíčkem.
Dámy a pánové. Klenoty Daniel Wellington vám ukáží, kdo doopravdy jste. Odráží vaši osobnost, váš styl. Vyberte si svoje na hodinkar.cz a předveďte se SVĚTU.

Zanechte odpověď

Všechna pole jsou povinná

Jméno:
Email: (Not Published)
Komentář: