Hodinky, které s Vámi drží krok

07.11.2017 v kategorii Hodinky

Ne každý se řídí heslem: "nová příležitost, nový šperk". Někdo se spíše dívá na ekonomickou stránku, než na "blaho svých očí" a na svém zápěstí rád nosí své oblíbenkyně. Hodinky, které jsou s ním v dobrém i zlém, v zdravý i v nemoci. Něco jako když si dva zamilovaný řeknou "Ano", ale bez toho věčného komandování jeden druhého. Jednoduše, se svým miláčkem, jen hezké chvíle.


Vždyť s kým jiným můžete komunikovat i bez slov, pouze prostřednictvím pohledu, kdy se vaše ručičky a oči setkají. Kdo jiný chápe, že budete někam meškat, ale s radostí vám připomene, že už je čas jít. Kdo jiný vás bude budit každé ráno, abyste si užili další nezapomenutelný den, i když se na první pohled může zdát tak obyčejný.

Avšak stejně jako si vybíráte partnera, i hodinky Vás musí na první pohled upoutat. Musíte si při nich říci, že vám za to stojí, přežít s nimi ty dlouhé, ničím nerušené chvíle. Náramkové hodinky, které se budou hodit jak na ples, či poradu v práci, tak i na sportovní akce či posezení v pátek večer s přáteli.

Pro něj:
EMPORIO ARMANI AR1878
Náramkové hodinky značky Emporio Armani AR1878 jsou pro muže, kteří milují život a berou ho z jakýmsi nadhledem. Pouzdro hodinek je z kvalitní nerezavějící oceli stříbrné barvy a má kulatý tvar, s průměrem 43 mm. Jde o klasický typ hodinek, na první pohled ničím zvláštní, ale vyzařující jakýsi chtíč po všem. Díky jejich klasickému vzhledu se hodí pro každou příležitost. Řemínek hodinek je hnědé barvy, vyrobený z kůže, s ocelovou přezkou. Hodinky Emporio Armani AR1878 jsou vybaveny datumovkou, chronografem. Jsou chráněny minerálním sklíčkem, které je odolnější vůči škrábancům. Fungují na základě Quartz strojku a jejich vodotěsnost je 5 ATM.

Pro ni:
MICHAEL KORS Runway MK3179
Hodinky Michael Kors Runway MK31779 jsou ozdobou našich každodenních outfitů. Navrženy tak, aby nikdy nevyšly z módy, aby byly unikátní a nadčasové. Aby žena, která je bude nosit, se nimi mohla pýšit na každé společenské události, od plesu až po polední kávičku s kamarádkami. Náramkové hodinky jsou analogového typu, vyrobené z nerezové oceli ve zlaté barvě. Ciferník je kulatého tvaru, který je stejně zlaté barvy a má průměr 41 mm. Tloušťka pouzdra je 8 mm. Masivní řemínek, který se krásně vyjímá na ženské ruce, je zlatavé barvy. Mají základní funkce, fungují na základě Quartz strojku a chrání je minerální sklíčko, které je odolnější vůči škrábancům. Voděodolnost sahá do 50 metrů.

Tak pokud nevíte: Kdo? Co? Které? hodinky s vámi budou držet krok, nezklamou vás v žádné situaci a budete s nimi jedno tělo, jedna duše, nahlédněte do naší nabídky. U nás na Hodinkar.cz, si každý přijde na své.