Přítel a trenér v jednom - hodinky GARMIN

13.10.2017 v kategorii Hodinky

Přítel a trenér v jednom - hodinky GARMIN

Ve zdravém těle zdravý duch. Poslední měsíce, roky svět zaplavilo zdravé stravování, sport, zdravá samospráva. Ne že by na tom bylo něco špatného. Právě že naopak. Ke samotnému sportování patří i vhodná obuv, oblečení - zejména v příchozích chladných dnech. Takovou třešničkou na dortu jsou hodinky, které neslouží jako šperk, ale jako skvělý pomocník.

Správné hodinky na sportování, běh by měly splňovat určitá kritéria. Měly by nás motivovat při plnění cílů, měly by být nad námi jako "dozor", který stojí nad efektivností cvičení a nakonec, měli by zaznamenávat náš výkon. Které hodinky splňují všechna tato tři kritéria a mnohem víc?

GARMIN FORERUNNER (010-03717-52):

Hodinky Garmin Forerunner můžeme nazvat jako "moudré" hodinky. Jde o druh sporttester, při kterých nemusíte být vrcholovým běžcem. Jsou i pro ty, kteří běh mají jako své hobby, běŕí rekreačně a chtějí mít přehled o svých pohybových aktivitách. Sportovní hodinky Garmin Forerunner slouží i jako osobní trenér a přicházejí s mnoha vylepšeními. Jejich velkou výhodou je velký displej, který oproti jiným je až o 40% větší. Dále je to vylepšená baterka, jejíž výdrž v tréninkovém režimu je až 16 hod. a v režimu hodinek 5 týdnů. K Sporttester Forerunner značky Garmin může být dodáván i snímač tepu, což znamená, že tempo vaší aktivity se přizpůsobí na základě vašeho tréninkového cíle. Snadno se propojí s mobilním telefonem, ať už s Adroid nebo iOS. V překladu to znamená, že na jejich displeji můžete vidět příchozí hovory, SMS zprávy až po emaily.

Fitness hodinky Garmin obsahují akcelometr. Avšak není potřeba si to plést s tím, že mají dotykový displej. Ten má 180pix. Svítilna funguje na dobíjení Li-lon. Jsou zcela lehoučké - 40,7g. Garmin Furerunner jsou odolné vůči vibracím a fungují i v extrémních stupních, ať už v minusových (-20 ° C) nebo plusových (+ 60 ° C). Voděodolnost sahá do 5ATM. Zaznamenávají trasu, snímají rychlost a obsahují i GPS.

Ať jste již aktivním běžcem, začínajícím nebo přemýšlíte o zahájení a chcete mít to správné vybavení, zda vylepšit ho, fitness hodinky značky Garmin Forerunner jsou tou správnou volbou.